



wewnątrz po lewej stronie będą podpisy koleżanek i kolegów z pracy, bo to od nich ta karteczka
a poza tym wróciłam do domu po półtoratygodniowej nieobecności (szalałam na działce)...SIĘ PRACOWAŁO...
...SIĘ DOKARMIAŁO DZIKIE KOTKI, KTÓRYM RODZINA SIĘ POWIĘKSZYŁA I MALUCHY SPACERUJĄ PO DZIAŁKACH W POSZUKIWANIU SMAKOŁYKÓW...
a ogród nadal piękny, kwitnie rdest (uwielbiam rdest!!!)
i kwitnie lobelia lśniąca (też ją uwielbiam)
zaczynają kwitnąć wrzosy
a tu owoce kaliny koralowej




