niedziela, 6 grudnia 2009

album z okazji chrztu...

...dużo wytycznych dostałam od osoby, dla której album robiłam: kolorystyka, układ, rozkład stron, wszystkie zamieszczone w albumie teksty itp.
wymiary 20x20cm, 12 kart (niezły grubasek wyszedł) i pudełko do kompletu;
jako kolor ożywiający całość wybrałam turkus w postaci elementów z papieru "amber" z ilowescrap, a na okładce oko przyciąga piękny ćwiek od Endiego;
w okładce jest okienko wypełnione kalką, spod którego będzie kiedyś widoczne zdjęcie maluszka (podglądnięte u Ani-Marii), a tak w ogóle to uwielbiam i niezmiennie podziwiam wszystkie albumy Agnieszki i są dla mnie wspaniałą inspiracją :)
początek to wspomnieniowa kronika (znaczenie imienia Szymon, drzewo genealogiczne rodziny Szymonka, mamusia i tatuś na zdjęciach sprzed lat, potem rodzice jak się poznali i owoc ich miłości czyli mały Szymonek, a dalej część na zdjęcia z chrztu, które umieszczą już w albumie rodzice maluszka :), i na końcu kieszonka na płytę CD z uroczystości...

10 komentarzy :

 1. Rewelacyjny album. Widać ogrom pracy we wszystkich dodatkach i zdobieniach. Piękna pamiątka!

  OdpowiedzUsuń
 2. Fantastyczny:)Przepiękny:)
  Ty masz talent! Prawdziwy!

  OdpowiedzUsuń
 3. Czy Ty masz czas na sen??? Kolejny świetny album z wieloma ciekawymi rozwiązaniami. Lubię u Ciebie to, że za każdym razem pokazujesz coś nowego... Niby kolejny album a jakże inny:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Jak zwykle cudeńko. Dopracowany w każdym calu...
  pozdrawiam, L.

  OdpowiedzUsuń
 5. Śliczny...piękne kolory...uroczy! Pozdawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 6. cudowny album... po prostu cudowny !

  OdpowiedzUsuń
 7. Bęc.
  Zemdlałam z wrażenia :-)

  OdpowiedzUsuń
 8. śliczny, ma takie delikatne kolorki....:)

  OdpowiedzUsuń
 9. Przepiękna pamiątka! Szczególnie urzekła mnie strona z drzewem genealogicznym - ale całość jest pięknie skomponowana i przemyślana :-)

  OdpowiedzUsuń