środa, 20 listopada 2013

girlanda, poduszki i aukcja w plastyku

Po pierwsze - girlanda do pokoju chłopca w świetnym dla chłopaków marynistycznym klimacie.Po drugie - dwie poduszki z zasłonowych tkanin sprzed lat, klimatyczny vintage.Po trzecie - do dwóch wcześniej uszytych poduszek z tej energetycznej tkaniny dołączyła trzecia, teraz już są w komplecie :)


Po czwarte - jak co roku w listopadzie w Zespole Szkół Plastycznych w Dąbrowie Górniczej odbywa się aukcja prac uczniów, zapraszam wszystkich z okolicy 30 XI. Rok temu kupiłam tę świetną grafikę.


W tym roku też coś kupię i nawet wiem co, planuję kupić obraz namalowany podczas ostatniego wyjazdu plenerowego przez mojego prawie dorosłego nastolatka. Syn w maju kończy szkołę i pewnie do malarstwa olejnego nie wróci bo nie jest to jego ulubiona technika więc mam ostatnią szansę żeby wejść w posiadanie jakiegoś obrazu spod jego pędzla na pamiątkę :)
Może i na pastelkę się skuszę :)


Szczerze Was zapraszam, można kupić wyroby ze szkła, witraże, grafiki, fotografie, akwarelki, pastele, obrazy olejne i akrylowe oraz inne wyroby wykonane przez młodzież pod okiem świetnych artystów. Zbliżają się święta więc może coś na prezent?


kliknijcie po więcej informacji: https://www.facebook.com/events/181714732031716/

***

a po poduszki, girlandy i inne moje zapraszam na stragan KLIK
a w poprzednim poście były dwie nowe poduszki

3 komentarze :

  1. świetna ta girlanda:) no i te Twoje poduchy! ach:)))

    OdpowiedzUsuń
  2. Ależ zdolnego masz syna.
    Jeśli chodzi o marynistyczną girlandę do pokoju chłopiecego, to chyba mamy dobrą synchronizację (spójrz na mój ostatni wpis) :-)
    Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń