wtorek, 17 marca 2009

Zagadka...

...nie wiem czy trudna czy łatwa to będzie zagadka, ale wszystkie skrapujące kobitki na brak wyobraźni narzekać nie mogą więc pewnie odgadną, mianowicie: zrobiłam ostatnio albumik-maleństwo z serii "nie wyrzucaj nic zanim nie zastanowisz się trzy razy czy nie przyda ci się to do czegoś w bliższej lub dalszej przyszłości", okładka albumiczku jak widać to tektura falista, a ja chcę abyście odgadły z czego zrobione są kartki albumiska-giganta (wymiar karteczki 72mm x 63mm), dodam, że wykorzystane bazy znajdują się pewnie w prawie każdym domu, dla zwyciężczyni zrobię taki albumik w prezencie; kombinujcie i powiększcie zdjęcie klikając na nie żeby zobaczyć dokładniej

i zagadka rozwiązana EKSPRESOWO, migot77 doskonale rozpoznała w kartkach albumiku opakowania po torebkach herbaty EKSPRESOWEJ, w tym wypadku o smaku waniliowym więc przy okazji albumiątko pięknie pachnie :) gratuluję spostrzegawczości

teraz mogę pokazać więcej zdjęć

i tak dalej...

10 komentarzy :

 1. jak na mój gust to mogą być takie etui na płyty CD papierowe...

  OdpowiedzUsuń
 2. Wygląda mi to na bibułkowe saszetki od herbaty ekspresowej, rumianku lub koperku ... który gości u mnie w domku :o)

  OdpowiedzUsuń
 3. nie są to etui na CD, dodam jeszcze bo to chyba ważne, że bazy wykorzystane na kartki albumiku są w swojej "pierwotnej postaci" czyli mają swój oryginalny kształt i wielkość :)

  OdpowiedzUsuń
 4. brawo!!!!!!!!!!!! migot77, no ekspresowo zgadłaś (tak a propos herbatek ekspresowych), gratuluję, podeślij mi na maila adres, a ja w wolnej chwili zrobię dla Ciebie takiego olbrzyma :)

  OdpowiedzUsuń
 5. no to chyba Migot zgadła :)też mi się wydaje, że to saszetki po herbatce lub ziołach... lub nawet te papierowe opakowania po herbacie mogą być (tj. takie co każda saszetka jest zapakowana oddzielnie w torebeczkę)
  :) ale ciekawa jestem no :)

  OdpowiedzUsuń
 6. oho spóźniłam się z komentarzem :D

  OdpowiedzUsuń
 7. Wow ... ale się cieszę :o)

  Ekspresowy konkursik ... o ekspresowych saszetkach ..hii, hii

  Dziękuję ... biegnę pisać e-liścik z adresem :o)

  OdpowiedzUsuń
 8. hmm ... tylko jakoś nie mogę dopatrzeć się adresu e-mail do ciebie :(

  czy to ten :
  lewiccy+zwierzątko z ogonkiem+op.pl :)

  OdpowiedzUsuń
 9. migot77 -zgadza się- lewiccy(a)op.pl , muszę poprawić profil, żeby się gdzieś tam wyświetlał

  OdpowiedzUsuń
 10. osz kurczę!
  Wygląda świetnie.

  OdpowiedzUsuń