poniedziałek, 10 listopada 2014

szklane domy, betonowe domy, papierowe domy?

Osiedla z komfortową infrastrukturą, estetyczne mieszkania dostępne dla każdego, tanio i wygodnie, w gronie sympatycznych i empatycznych sąsiadów... Taka wizja... Szklane domy... Betonowe domy. Kawałek wielkiej płyty dla każdego. Są i jeszcze wiele lat będą, mają swój urok, jedni nie mają nic przeciwko nim inni ich nienawidzą, nie ważne, ważne, że ci, którzy mają miłe wspomnienia związane z blokowiskami, są sentymentalni, pamiętają czas spędzany na trzepaku, skakanie w gumę, chodniki pełne strzałek i znaków dla bawiących się w podchody, kapsle pokonujące wąskie kręte tory wyścigowe, scyzoryki wbijające się w ziemię po powietrznej akrobacji, codzienne bieganie ze szklanym syfonem do punktu sprzedaży bąbelków itp itp. itp. mogą zafundować sobie blokowisko z dzieciństwa w miniaturze :) I nie są to szklane domy, nie są to też betonowe domy, są to domy papierowe w dodatku z papieru z odzysku :)

Do kupienia w sklepie Domu z pomysłem.

To kolejny produkt z oferty Domu z pomysłem, który wybrałam żeby wam zaprezentować (poprzedni to konik ludowy). I ponownie wybrałam produkt polskich projektantów, tym razem z ZupaGrafika.
Te bloki to nie reprodukcje zdjęć tylko ilustracje, sprzedawane są w formie arkuszy do samodzielnego wycięcia, złożenia i sklejenia, wszystkie obiekty to autentyczne bloki.


szkło i papierowy beton


dziękuję za odwiedziny i tym razem macham do Was na pożegnanie z gzymsu pod dachem wieżowca walcząc z lękiem wysokości :)

SentiMenti


a w poprzednim poście był kalendarz charytatywny, zajrzyjcie, może się skusicie; zachęcam :)


6 komentarzy :

 1. Świetne, bardzo mi się podobają. Nie wiem czy nie strzelę sobie plakatu, bo na dekoracje 3D nie mam już miejsca. Ale Twój pomysł na ekspozycję wśród szkła syfonowego arcygenialny!!!!

  A tak BTW fantastyczny pomysł z tymi blokowiskami :) choć jak wspomnę tę obskurę lat 80 to mi ciary po grzbiecie przechodzą.

  Uściski Aniu

  OdpowiedzUsuń
 2. Asiu miało być, ale kot mi przebiegł po klawiaturze ;-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. mnie ciągle włażą na klawiaturę i wszystko blokują, łotry;
   Reniu, pozdrawiam :)

   Usuń
 3. A ja lubie i też dwa modelem mam ;) stoją na stole konferencyjnym i intrygują naszych klientów naszej pracowni, hi hi. Pozdrawiam Ola

  OdpowiedzUsuń